3 יחידות מקצוע ריס הארכת פינצטה עבור 3 ד 4 ד 5 ד 6 ד 7 ד נפח ריס פינצטה, נירוסטה חודרנית שיער גבות עיצוב ריסים, ישר מעוקל
  • חדש

3 יחידות מקצוע ריס הארכת פינצטה עבור 3 ד 4 ד 5 ד 6 ד 7 ד נפח ריס פינצטה, נירוסטה חודרנית שיער גבות עיצוב ריסים, ישר מעוקל

ILS 6.99

כמות
טובה זמינה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ריסים ריסים-בניגוד למתחרים רבים בשוק, פינצטה מחודדת בעבודת יד שלנו יש טיפים מיושרים לחלוטין כדי להבטיח שאתה יכול בקלות להסיר את השיער הצומח מתח חינם עם פינצטה שלנו תוכל להבחין בפעם הראשונה, הבדל דרמטי בביצועים בהשוואה לכל אחרים חנות מותג פינצטה. שימוש נרחב-למעט שימוש ב נייל אמנות, זה יכול גם לשמש עבור קיסם הסרת * שיער * גבות * ריסים הרחבות או במקומות אחרים. שגרת יופי ללא מתח-להיפרד מהתסכול של הפינצטה הישנה שלך ולהתפעל מהטיפים המיושרים בצורה מושלמת של הפינצטה החדשה שלך. מתח מכויל בצורה מושלמת לשליטה רבה יותר וטקס צביטה ללא מתח. איכות שנמשך כל החיים-נירוסטה עיצוב כי הוא עמיד חומר : נירוסטה ; צבע : קשת ; דפוס : ישר(#1) / מעוקל(#2) ; אורך : כ.73 אינץ ' לא להישאב לתוך לקנות פינצטה הגנרית כי הם עשויים מחומרים זולים ברמה נמוכה כי יהיה להתכופף בכושר לאחר כמה שימושים. עם שלנו מדהים נולדדי פינצטה תוכל להבחין דרמטי הבדל בביצועים עם רק אחד שימוש, בהשוואה לכל מותג אחר של פינצטה. - את גבוהה באיכות נירוסטה טיפים לאפשר דיוק הסרת גבות ושיער פנים ללא צלקות שלך חלק עור! - הטיפים מיושרים בצורה מושלמת כדי להפוך את טקס הצביטה שלך להרבה יותר קל! - גבות מריטה הוא עשה מאמץ כמו אלה פינצטה להרים את הקטן ביותר פרט שיער כי סטנדרטי פינצטה לא לקבל.בחר אבני חן,מדבקות, נצנצים לציפורניים בקלות כשאתה מכין עשה זאת בעצמך לאמנות ציפורניים או עשה זאת בעצמך ביד אחרת. לזרוק שלך ישן מיושרים חסר תועלת פינצטה ולרכוש שלנו פרימיום מושלם אולטרה חזק פינצטה, שבו שיער הסרת מעולם לא היה כל כך קל.

Quantity:
2Pcs or 3Pcs ; Material
Don't get sucked into buying generic tweezers that are made from cheap and low-grade materials that'll bend out of shape after a few uses. With our amazing BornPretty Tweezers you will notice a dramatic difference in performance with only ONE use, compared to any other brand of tweezers.:
- The high quality stainless steel tips allow for precision removal of eyebrow and facial hair WITHOUT scarring your smooth skin!:
- The tips are perfectly aligned to make your tweezing ritual that much EASIER!:
- Eyebrow plucking is made EFFORTLESS as these tweezers pick up the smallest individual hair that standard tweezers would not get.Pick rhinestones,stickers,nail sequines easily when you make nail art DIY or other Hand DIY.:
Throw out your old misaligned useless tweezers and purchase our premium perfect ultra strong tweezer, where Hair removal has never been so easy.: