חמוד מלטזית גור גלולת מקרה עבור ארנק - מיני חמוד נסיעות גלולת מיכל עם 3 תאים, קטן גלולת תיבת עבור יומי תרופות וויטמינים.
  • חדש

חמוד מלטזית גור גלולת מקרה עבור ארנק - מיני חמוד נסיעות גלולת מיכל עם 3 תאים, קטן גלולת תיבת עבור יומי תרופות וויטמינים.

ILS 15.90

כמות
טובה זמינה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

חמוד מלטזית גור עמיד מתכת חומר : עשוי באיכות גבוהה נירוסטה, זה קטן גלולת תיבת עבור ארנקים הוא לטווח ארוך ועמיד יותר מאשר פלסטיק גלולת קופסות התאים הפנימיים עשויים מחומר עמ ' באיכות מזון, שהוא בטוח,לא רעיל ונטול חומרים. זה מיני ארנק גלולת תיבת הוא מושלם להגנה על גלולות ומתן שנים של שימוש יומיומי. סגירה מאובטחת : זה אופנתי גלולת תיבת יש מאובטח אבזם שמונע פתיחה מקרית. את מתכת עגול גלולת תיבת נשאר סגור גם כאשר להציב נסיעות תיק או ארנק, אז אתה לא צריך לדאוג גלולות נופל החוצה או מקבל חשוף לחות ואבק. זה קל לשימוש, עם החלקה עיצוב בתחתית שמחזיק אותו במקום. גודל נייד עבור כיסים : להיפרד מגושם גלולת בקבוקים! קופסת הגלולות החמודה והקלה הזו קטנה בגודלה (2.7 אינץ') ויכולה להתאים לכף היד, לכיס או לארנק. זה מושלם לטיולים קצרים, נסיעות עסקים ושימוש יומיומי. את קטן נסיעות גלולת תיבת עבור ארנקים יש שלושה תאים בתוך כי ניתן להסיר לפי צורך, וכל תא יכול להחזיק עד 20 קטן/בינוני גלולות. חמוד ומתוק מתנה : זה מקסים נסיעות גלולת ארגונית יש ייחודי ויפה עיצוב על למעלה שיגרום לך שמח כאשר לוקח דגי שמן, ויטמינים, תוספי מזון, ותרופות. לקנות בביטחון : מחויב לספק את הרמה הגבוהה ביותר של איכות ושירות לקוחות מעולה. אנו נספק לך עם פתרון משביע רצון ולהשיב בתוך 12 שעות!. חמוד מלטזית גור עמיד מתכת חומר : עשוי באיכות גבוהה נירוסטה, זה קטן גלולת תיבת עבור ארנקים הוא לטווח ארוך ועמיד יותר מאשר פלסטיק גלולת קופסות. התאים הפנימיים עשויים מחומר עמ ' באיכות מזון, שהוא בטוח,לא רעיל ונטול חומרים. זה מיני ארנק גלולת תיבת הוא מושלם להגנה על גלולות ומתן שנים של שימוש יומיומי. סגירה מאובטחת : זה אופנתי גלולת תיבת יש מאובטח אבזם שמונע פתיחה מקרית. את מתכת עגול גלולת תיבת נשאר סגור גם כאשר להציב נסיעות תיק או ארנק, אז אתה לא צריך לדאוג גלולות נופל החוצה או מקבל חשוף לחות ואבק. זה קל לשימוש, עם החלקה עיצוב בתחתית שמחזיק אותו במקום. גודל נייד עבור כיסים : להיפרד מגושם גלולת בקבוקים! קופסת הגלולות החמודה והקלה הזו קטנה בגודלה (2.7 אינץ') ויכולה להתאים לכף היד, לכיס או לארנק. זה מושלם לטיולים קצרים, נסיעות עסקים ושימוש יומיומי. את קטן נסיעות גלולת תיבת עבור ארנקים יש שלושה תאים בתוך כי ניתן להסיר לפי צורך, וכל תא יכול להחזיק עד 20 קטן/בינוני גלולות. חמוד ומתוק מתנה : זה מקסים נסיעות גלולת ארגונית יש ייחודי ויפה עיצוב על למעלה שיגרום לך שמח כאשר לוקח דגי שמן, ויטמינים, תוספי מזון, ותרופות.